381LX102M200K032
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M200K
381LX102M200K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M200K032, 1000 µF kapasitansına ve 200 V dereceli gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 20 kHz'de 3.1 A ve 120 Hz'de 2.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V