381LX102M200J052
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M200J
381LX102M200J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M200J052, 1000 µF kapasitanslı 200 V rated gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile imal edilmiştir. 20 kHz'de 3.1 A ve 120 Hz'de 2.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V