381LX102M180J052
CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M180J
381LX102M180J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M180J052, 1000µF kapasitanslı, 180V nominal gerilim ile çalışan radyal tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj şekline sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, şarj devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronikleri alanında güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans ve 216mOhm ESR değerleri ile yüksek frekans ripleyi azaltır. -40°C ile +105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 216mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V