381LX102M100J022
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M100J
381LX102M100J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M100J022, 1000µF kapasitansına sahip radial snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim için tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 3000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ve 2.55A @ 20kHz yüksek frekans ripple akım desteği sunar. Through-hole montaj tipine uygun snap-in kasa tasarımı, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V