381LX102M100H032
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M100H032
381LX102M100H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M100H032, 1000 µF kapasitansı ve 100 V rated voltajında radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Maksimum 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 20 kHz'de 2.55 A ripple current ve 120 Hz'de 1.7 A ripple current kapasitesine sahip olup, through-hole montajı ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. İçerik filtreleme, güç kaynakları ve ses frekansı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasında değişmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V