381LX102M100A202
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M100A
381LX102M100A202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M100A202, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür değeri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır. 20 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Bileşen şu anda üretim dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V