381LX102M063J202
CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M063J
381LX102M063J202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M063J202, 1000 µF kapasitansına ve 63V nominal gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan kondansatör, 1.4 A @ 20 kHz yüksek frekans ve 1.2 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V