381LX102M050H202
CAP ALUM 1000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M050H202
381LX102M050H202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M050H202, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial, snap-in montaj türü kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilme kabiliyeti ile geniş sıcaklık aralığında kullanıma uygundur. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantilidir. Ripple current yeteneği 20 kHz'de 1 A, 120 Hz'de ise 900 mA'dir. Power supply filtreleme, zaman sabitesi uygulamaları ve low-frequency dekouplaj gibi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V