381LX101M450H012
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX101M450H
381LX101M450H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX101M450H012, 100 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış olup -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisiyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekanslı uygulamalarda kullanılır. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı entegrasyonu sağlar. Ürün artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V