381LX101M450A012
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX101M450A
381LX101M450A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX101M450A012, 100 µF kapasitanslı, 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garanti eder. Yüksek frekans ripple akımı 900 mA @ 20 kHz, düşük frekans ripple akımı 600 mA @ 120 Hz'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve elektrik-elektronik sistemlerde gözlemci devresi uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Ürün statüsü itibariyle obsolete olup, stok tükenmesiyle tedarik sona erecektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V