381LX101M350H022
CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX101M350H
381LX101M350H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX101M350H022, 100 µF kapasitansı ve 350V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 20 kHz'de 1A ve 120 Hz'de 700 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve endüstriyel elektronik sistemlerde filtre ve depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V