381LR561M200J022
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR561M200J022
381LR561M200J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR561M200J022, 560µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltaj derecesine sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gibi görevlerde kullanılır. 266mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük impedans sağlar. 3000 saatlik ömür 105°C'de garanti edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Snap-in montaj türü sayesinde hızlı ve kolay PCB entegrasyonu sağlar. 20kHz'de 3.05A ve 120Hz'de 2.14A ripple akım kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 266mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.05 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V