381LR391M420K052
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR391M420K
381LR391M420K052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR391M420K052, 390 µF kapasitanslı, 420V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial çıkışlı tasarımıyla through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 340mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu kondansatör, 2.73A ripple akım kapasitesi (20 kHz) sunar. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu polar kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, inverterler ve yüksek gerilim uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.73 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V