381LR391M250K012
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR391M250K
381LR391M250K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR391M250K012, 390 µF kapasitansına ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans, 383 mOhm ESR değeri (120 Hz'de) ve 250V çalışma voltajı ile sahip olduğu 2.45 A ripple akımı kapasitesi (20 kHz) onu enerji dönüştürme, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında tercih edilen bir seçenek yapar. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına uyumlu olup, 105°C'de 3000 saatlik tasarım ömrüne sahiptir. Devre kartlarına through-hole montajı ile entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 383mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V