381LR331M450K052
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR331M450K
381LR331M450K052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR331M450K052, 330µF kapasitansına ve 450V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile üretilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 402mOhm olup, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 1.85A ve 20kHz'de 2.64A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve yüksek voltaj elektronik devrelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 402mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.64 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V