381LR271M400H452
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR271M400H
381LR271M400H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR271M400H452, 270 µF kapasitansa ve 400V nominal voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde yerleştirilir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devreler için uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ve 603mOhm ESR değeri ile kararlı filtrasy on ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V