381LR221M400H452
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR221M400H
381LR221M400H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR221M400H452, 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C arasında) stabil performans gösterir. Snap-In montaj tipine sahip radyal kasa ile enerji devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ESR değeri 905mOhm @ 120Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 905mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V