381LR221M250H022
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR221M250H
381LR221M250H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR221M250H022, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu gövdesine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saat ömrü (105°C'de) ile endüstriyel ve tüketici uygulamalarında yerini bulur. 678mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.83A ripple current kapasitesi 20kHz'de stabilizatörler, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans ile geniş uygulanabilirlik alanı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 678mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.83 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V