381LR181M400K022
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR181M400K
381LR181M400K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR181M400K022, 180 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V gücü ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli şekilde kullanılabilir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ile endüstriyel ve ticari cihazlarda, güç kaynakları, invertörler ve frekans değiştiricilerde tercih edilmektedir. ±20% toleransı ile esneklik sağlayan komponentin ESR değeri 737mOhm@120Hz olup, ripple akım kapasitesi düşük frekans için 1.12A@120Hz, yüksek frekans için 1.6A@20kHz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V