381LR151M420K012
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR151M420K
381LR151M420K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR151M420K012, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal voltaj ile gerilim kaynakları, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı için radial, snap-in kutu paketlemesi ile sağlanır. ±20% tolerans, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 884 mOhm ESR değeri ve 1.07 A (120 Hz) ile 1.53 A (20 kHz) ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve ticari devre tasarımlarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 884mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V