381LR101M450J022
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LR101M450J
381LR101M450J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LR101M450J022, 100 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Snap-In tipi radyal kasa ile sağlanan komponent, through-hole montajına uygun olup -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında, güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında ve 1.326Ohm ESR değeri ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.326Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V