381LQ822M035J022
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ822M035J022
381LQ822M035J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics üretimi 381LQ822M035J022, 8200µF kapasitansı ve 35V rated voltage değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 61mOhm ESR (120Hz) ile karakterize edilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik lifetime garantisi sunar. 3.34A ripple akım kapasitesi (20kHz) ve 2.9A (120Hz) ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Through-hole montajı ile PCB'ye direkt yerleştirme mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.34 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V