381LQ821M400A052
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ821M400A052
381LQ821M400A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ821M400A052, 820 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ve 200 mOhm ESR @ 120Hz özelliğine sahiptir. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 3.2 A @ 20 kHz ve 2.3 A @ 120 Hz ripple akım kapasitesi sayesinde, güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V