381LQ821M350A452
CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ821M350A452
381LQ821M350A452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ821M350A452, 820 µF kapasitansı ve 350V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saatlik ömrü (105°C'de) güvenilir performans sağlar. 202 mOhm ESR değeri ve 1.9 A @ 120 Hz ile 2.66 A @ 20 kHz ripple current kapasitesi, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.66 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V