381LQ682M050J042
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LQ682M050J
381LQ682M050J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ682M050J042, 6800µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 61mOhm olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radyal snap-in yapısı ile Through Hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. Ripple current özellikleri 3.8A @ 20kHz ve 3.3A @ 120Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu komponentin Part Status Obsolete olmasına rağmen, yedek parça ve devir malzemelerde hala bulunabilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V