381LQ682M035J022
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
381LQ682M035J
381LQ682M035J022 Hakkında
381LQ682M035J022, WEC tarafından üretilen 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal çalışma gerilimi ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa ve 2000 saatlik ömüre (105°C'de) sahiptir. Radial Snap-In montaj tipi ile PCB'ye doğrudan bağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 73mOhm, ripple akım kapasitesi 20kHz'de 2.99A'dir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.99 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V