381LQ682M025H012
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ682M025H012
381LQ682M025H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ682M025H012, 6800µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in case'de sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile 85mOhm ESR'ye ve 2000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, 120Hz'de 2.4A ve 20kHz'de 2.76A ripple current kapasitesine sahiptir. Anahtarlamalı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve diğer AC/DC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V