381LQ681M250A012
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ681M250A012
381LQ681M250A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ681M250A012, 680 µF kapasitans ve 250V voltaj derecelendirmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 244mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 120Hz'de 1.7A ve 20kHz'de 2.38A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Ürün Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 244mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.38 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V