381LQ562M080K452
CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ562M080K
381LQ562M080K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ562M080K452, 5600 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilime sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile radial, snap-in kasa tipinde sunulan ürün, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarımda, 50mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120 Hz'de 3.7A, 20 kHz'de 4.26A ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.26 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V