381LQ561M315K042
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ561M315K042
381LQ561M315K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ561M315K042, 560µF kapasitanslı, 315V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 296mOhm ESR değeri ve 2.1A @ 20kHz ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V