381LQ561M250K012
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ561M250K
381LQ561M250K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ561M250K012, 560µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye direkt bağlanabilir. ESR değeri 296mOhm @ 120Hz olup, 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses yükselteçleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 1.5A ripple akımı @ 120Hz ve 2.1A @ 20kHz destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V