381LQ561M250H452
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ561M250H452
381LQ561M250H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ561M250H452, 560µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim için tasarlanmış olan bu bileşen, ±20% tolerans ile ±50µF kapasitans toleransına sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radyal, snap-in paket şeklinde sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 296mOhm olarak belirtilmiştir. Ripple akım kapasitesi 20kHz'de 2.1A, 120Hz'de 1.5A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V