381LQ561M200H042
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ561M200H042
381LQ561M200H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ561M200H042, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömre sahiptir. Through-hole montajı ve radyal snap-in kasa türü ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans, 355mOhm ESR değeri ve 2.34A ripple akımı (20 kHz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.34 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V