381LQ561M160H022
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ561M160H
381LQ561M160H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ561M160H022, 560µF kapasitanslı 160V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kutu paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda enerji depolama ve filtre işlevleri görmek için tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. 120Hz'de 355mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 120Hz'de 1.5A ve 20kHz'de 2.1A ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, audio ekipmanları ve endüstriyel sistemlerde yaygın olarak kullanılmasını sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V