381LQ392M080K042
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ392M080K
381LQ392M080K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ392M080K042, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, snap-in radial kasa tasarımı sayesinde through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 72mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 3A, 20kHz'de 3.45A ripple akım kapasitesi vardır. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V