381LQ391M450A042
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ391M450A042
381LQ391M450A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ391M450A042, 390 µF kapasitans ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 120 Hz'de 1.55 A ve 20 kHz'de 2.17 A ripple current kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 468 mOhm'dur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 468mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V