381LQ391M315J042
CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ391M315J
381LQ391M315J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ391M315J042, 390µF kapasitans değerine ve 315V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile PCB'ye dikey monte edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığını destekler. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilen komponentin ESR değeri 510mOhm @ 120Hz olup, 1.3A @ 120Hz ve 1.82A @ 20kHz ripple akım kapasitelerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V