381LQ332M080J042
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ332M080J
381LQ332M080J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ332M080J042, 3300 µF kapasitanslı 80V değerlendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket ile PCB montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen nominal değerde 64Ohm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 2.6A, 20kHz'de 2.99A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.99 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V