381LQ331M315K012
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ331M315K
381LQ331M315K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ331M315K012, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltage ile tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. Through-hole montajı için radial, snap-in case paketlemesi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 502mOhm ESR değeri, 2000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) ve ±20% tolerans ile geniş alanda uygulama imkanı sağlar. Düşük frekans (120Hz) için 1.2A, yüksek frekans (20kHz) için 1.68A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V