381LQ271M450J052
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ271M450J
381LQ271M450J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ271M450J052, 270 µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% toleranslı bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 120Hz'de 675mOhm ESR değeri ve 20kHz'de 1.67A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 675mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.67 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V