381LQ271M450A022
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ271M450A
381LQ271M450A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ271M450A022, 270µF kapasitanslı ve 450V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. 2000 saatlik ömür garanti ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir ve -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılır. 120Hz'de 1.19A ve 20kHz'de 1.67A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 675mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.67 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V