381LQ271M250H022
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ271M250H022
381LQ271M250H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ271M250H022, 270µF kapasitanslı, 250V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB üzerine dikey olarak yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 737mOhm ESR (120Hz) ve 1.1A ripple current rating ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat yaşam süresi sağlar. Güç kaynakları, filtrele devreler, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V