381LQ271M250H012
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ271M250H012
381LQ271M250H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ271M250H012, 270µF kapasitansına ve 250V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine ve 614mOhm ESR değerine (120Hz) sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta verilmektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun tasarlanmıştır. Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 1.1A, 20kHz'de 1.54A seviyesindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinде ve sinyalişleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole monte tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 614mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V