381LQ222M080H042
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ222M080H
381LQ222M080H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ222M080H042, 2200µF kapasitansı ve 80V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 128mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 2.1A ripple akımı kapasitesine ve 20kHz'de 2.42A yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 128mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.42 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V