381LQ183M010H022
CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ183M010H022
381LQ183M010H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ183M010H022, 18000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile radial, snap-in paketinde sunulan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 51mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. 120Hz'de 2.4A ve 20kHz'de 2.76A ripple akımı destekler. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve farklı DC uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V