381LQ181M450H452
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ181M450H452
381LQ181M450H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ181M450H452, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 2000 saatlik yaşam süresi @ 105°C'de belirtilmiştir. 1.013Ohm ESR @ 120Hz ve 870mA ripple current @ 120Hz ile düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme devreleri için tasarlanmıştır. Ürün durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.013Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V