381LQ153M025H452
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ153M025H452
381LQ153M025H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ153M025H452, 15000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial can-snap-in paketlemesinde sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi verilmektedir. 39mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 3.6A, 20kHz'de 4.14A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele ve stabilizasyon devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V