381LQ152M200K452
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ152M200K
381LQ152M200K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ152M200K452, 1500µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Snap-In montaj tipi ile panellere hızlı entegrasyon sağlar. 133mOhm ESR değeri ile düşük kayıp karakteristiği, 20 kHz'de 3.92A ripple akım kapasitesi bu kondansatörü güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmasına uygun kılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.92 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V