381LQ123M035J042
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ123M035J042
381LQ123M035J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ123M035J042, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V çalışma voltajına sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa türüyle through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ile -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır. 105°C'de 2000 saat ömür ve 41mOhm ESR değeri ile elektrik devrelerinde filtreleme, güç kaynakları ve düşük frekanslı uygulamalarda tercih edilir. 120Hz'de 3.5A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.03 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V