381LQ123M010H012
CAP ALUM 12000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ123M010H012
381LQ123M010H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ123M010H012, 12000µF kapasitansa ve 10V nominal voltaj değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye dikey montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 76mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük frekans riple akımına (2.2A) karşılaştırılabilir performans sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, buffering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V